Tonda Obal na cestách

Tonda Obal

Tonda Obal na cestách

Na začátku měsíce ledna na naši školu zavítali lektoři společnosti EKO-KOM se svým výchovně-vzdělávacím programem Tonda Obal na cestách. Programu se zúčastnili jak naši nejmladší žáci, tak i ti nejstarší. Cílem celého programu je společně si s dětmi připomenout důležitost recyklace, prohloubit dosud získané znalosti a ověřit si je v praxi.

Žáci měli možnost poslechnout si zajímavou prezentaci a vyzkoušet si třízení odpadu pod vedením lektorů. Tématem nebyla jen samotná recyklace, ale také jak odpadu předcházet a starat se o naši planetu. Žáci po celou dobu s lektory komunikovali a uvažovali nad ekologickými otázkami, které jim byly položeny. Mimo jiné se dozvěděli také velkou spoustu zajímavých informací, jako například, co všechno se dá z odpadu znovu vyrobit, a tak nemusí končit na skládkách naší krajiny.

Silvie Procházková

Datum vložení: 15. 1. 2024 12:59